Новини та події — Університет «КРОК»

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

16 квітня 2024 Новини та події

Сучасна освіта передбачає необхідність вивчення якісно нових інструментів креативної взаємодії з соціальними медіа, у тому числі йдеться про використання стратегій SMM просування в соцмережах та медіабрендування, створення цікавого освітнього контенту й формування якісної, відкритої, мотивуючої комунікації зі стейкголдерами освітнього процесу на різноманітних платформах сучасних соціальних мереж.

15 квітня 2024 Новини та події

Шановні здобувачі вищої освіти усіх рівніх, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у конкурсі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі короткотермінового (семестрового) обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

28 березня 2024 Новини та події

26 березня 2024 року д.е.н., професор Ігор Румик долучився до роботи одноденного Економічного Аграрного форуму, який відбувся на базі ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей».

28 березня 2024 Новини та події

26 березня 2024 року за ініціативою навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій спільно з Центром розвитку кар’єри КРОК відбулась робоча зустріч з керівництвом АТ КБ «ГЛОБУС».

27 березня 2024 Новини та події

У Міжнародний день театру 27 березня 2024 року о 14:40 щиро запрошуємо учнів шкіл-партнерів та усіх бажаючих на Танцювально-театральну виставу «GRAND HOTEL «KROK»!

27 березня 2024 Новини та події

Щасливі повідомити, що 26 березня 2024 року в житті нашого закладу освіти відбулася знаменна подія: між Національним агентством України з питань державної служби в особі Голови НАДС Наталії Алюшиної та Університетом «КРОК» в особі Президента Університету «КРОК» Сергія Лаптєва підписано меморандум про співробітництво. У документі йдеться про співпрацю з питань професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, сприяння популяризації державної служби, залученню на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування молоді.

26 березня 2024 Новини та події

21 березня 2024 року відбулась Відкрита зустріч студентського активу з адміністрацією Університету.

26 березня 2024 Новини та події

Емоційний інтелект - це здатність людини розуміти свої емоції та емоції інших, а також керувати ними, відповідно до ситуації. Не буває поганих чи хороших, правильних або неправильних емоцій. Буває реакція, яку людина здатна контролювати.

25 березня 2024 Новини та події

23 березня 2024 року Театр танцю «K-DANCE» Університету «KРОК» поїхали представляти Університету на Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості PROFEST!

Сторінка 1 з 405
Оплата ONLINE