Новини та події — Університет «КРОК»

17 травня 2025 Новини та події

Вельмишановні колеги!

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти запрошує Вас взяти участь у Фестивалі для іноземних студентів «International Vechornytsi», який відбудеться у рамках реалізації проєкту INTERADIS/Інтеграція та адаптація іноземних студентів.

26 квітня 2024 Новини та події

Після успішного тестування освітніх документів на Єдиному порталі державних послуг «Дія» з 22 березня 2024 року запущено у використання застосунок єДокумент про освіту.

26 квітня 2024 Новини та події

Європейський інститут інновацій і технологій (EIT Community RIS Hub) наразі відкриває набір на програму EIT Jumpstarter (Rebuild Ukraine) – новий проєкт для всіх українців, які хочуть відбудувати та оживити країну за допомогою інновацій.

26 квітня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року кафедра дизайну Університету «КРОК» взяла участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасного дизайну», організованій Київським національним університетом технологій та дизайну.

Привіт, шановні ІТ-ентузіасти!

Ми оголошуємо збір старих ІТ-пристроїв для нашого музею!

Чим старіше – тим краще!

26 квітня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року, в рамках Тижня Землі, відбувся цікавий захід Практичне заняття «Дерево вирішення проблем» за участю спікера Вадима Калюха.

26 квітня 2024 Новини та події

24 квітня 2024 року, в рамках «Тижня Землі», проєкт Фахового коледжу Університету «КРОК» ЕКО «ЛОТОС» у співпраці з англомовним клубом «MoriArtTea» організували лекційно-практичне заняття під назвою  «Як правильно давати та отримувати фітбек?».

26 квітня 2024 Новини та події

23 квітня 2024 року, в рамках  «Тижня Землі», відбувся цікавий захід «Говори ЕКО – живи ЕКО», організований Дарією Петренко та Дар'єю Баданіною.

26 квітня 2024 Новини та події

22 квітня 2024 року відбувся перший захід Тижня Землі.

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас долучитися до відбору здобувачів на участь у літній школі
Rule of Law від Університету SWPS (Сопот, Польща)!

Сторінка 1 з 411
Оплата ONLINE